Konečne máme v ponuke aj výživový doplnok pre zvýšenie libida s verziou pre ženy.

Na stránke Aphrosidia.sk síce nájdete aj doplnok pre mužov, ale podľa mňa ten pre ženy vyzerá zaujímavejšie. Však povedzme si úprimne, ktorý muž by nechcel svojej žene občas niečo prisypať do kávy. “Až 85% žien potvrdilo výrazné zlepšenie sexuálneho života už po mesačnom pravidelnom užívaní. Už po prvom užití boli výsledky naozaj zaujímavé a viac ako 30% žien pocítilo zmenu,” to znie naozaj slubne.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Aphrodisia.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Aphrodisia.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Aphrodisia V pre mužov a Aphrodisia V pre ženy, jedinečná dvojica výživových doplnkov obsahujúcich špeciálnu formulu, ktorá vám pomôže skvalitniť váš sexuálny život. Všetky produkty sú registrované a riadne schválené ÚVZSR. Každá vstupná surovina je starostlivo vyberaná a kontrolovaná.

K dispozícii sú bannery, PR články a kupón v administrácii na zľavu 2€.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň nie je povolená a je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Aphrodisia.sk. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený. V mailingu je však zakázané propagovať konkurenčné produkty s podobnými účinkami ako Aphrodisia.sk

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Aphrosidia.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)