Cesta k najlepšej hypotéke je teraz odmenená províziou 5€ za lead :)

Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 5€

V spolupráci s Najlepsiahypo.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Najlepsiahypo.sk”. Ide o leadovú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva fixnú províziu za dodanie leadu.

Najlepsiahypo.sk je Vaša najrýchlejšia cesta k najvýhodnejšej hypotéke. Na našom portáli môžete získať najnižšiu možnú úrokovú sadzbu na hypotekárny úver vďaka unikátnemu aukčnému systému. Zároveň Vám sprostredkuje služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám pomôže vyjednať najlepšie podmienky a ušetriť Vám tak čas a peniaze pri tomto náročnom procese.

Na najlepsiahypo.sk sa stretávajú na jednej strane záujemcovia o hypotekárny úver a na stane druhej hypotekárni špecialisti, ktorí na tieto záujmy reagujú svojimi ponukami, ktoré vstupujú do tzv. aukcií. Ponuky maklérov a radia záujemcovi v klientskej zóne od najvýhodnejšej po najmenej výhodnú. Proces aukcie trvá vždy maximálne 2 hodiny. Do aukcie sa zapája viacero maklérov a na konci je vybratý maklér s najlepšou ponukou, ktorý ako jediný dostane kontakt na záujmcu o úver. Následná realizácia úveru už prebieha podľa dohody medzi záujemcom o úver a maklérom.

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou NajlepšiaHypo. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.