Ďalšia módna kampaň v našej affil sieti. Tentokrát česká verzia kampane Maxana.sk s oblečením pre plnoštíhle.

Moletky v nákupných centrách moc nepochodia. Číslovanie končí niekde pri 42-jke a pri veľkom šťastí nájdu aj 46-tku. Preto musia chodiť do špecializovaných obchodov, ktoré sa ťažko hľadajú. Táto cieľová skupina často nakupuje z katalógov, ktoré im pristanú v poštovej schránke (viem to veľmi dobre, keďže moja mama je jednou z nich a je lenivá chodiť do obchodov). Tieto kampane majú preto obrovský potenciál a bola by škoda ich nevyužiť 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8%

  • Zásielkový obchod s módnym, športovým aj domácim oblečením pre všetky typy postáv
  • Tovar nám dodávajú prevažne českej výrobnej firmy
  • XXL móda až do veľkosti 70

K dispozícií je sada bannerov. XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Maxana a PetrKlíč. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)