Kampaň Masiv24.sk s najširšou ponukou masívneho nábytku štartuje už aj v Čechách. Viac ako 2000 produktov.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s Masiv24.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Masiv24.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Masiv24.cz Vám nabízí nejširší nabídku masivního nábytku v České republice. V našem portfoliu naleznete víc jak 2 000 produktů, z kterých můžete čerpat inspiraci pro Vaše bydlení. Věříme, že nákup nábytku na Masiv24.cz bude pro Vás zábavou.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Masiv24. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.