Nová česká retail kampaň v našej affil sieti – HezkýNábytek.cz. Česká verzia eshopu NovýNábytok.sk, ktorú taktiež nájdete medzi našimi kampaňami.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6,5%

V spolupráci s HezkýNábytek.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “HezkýNábytek.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Jsme největším internetovým obchodem s nábytkem a bytovým vybavením na Slovensku. Na trhu působíme od roku 2007, disponujeme vlastním 2000m2 skladem. Veškerý námi nabízené zboží dopravujeme pouze od oficiálních distributorů případně přímo od výrobců, můžete se tak spolehnout, že u nás zakoupené zboží je originál, je k Vám doručen nejrychlejší možnou cestou a za nejlepší cenu. Své působení jsme v roce 2009 rozšířili i na území České republiky, kde provozujeme internetové obchody s nábytkem HezkýNábytek.cz

K dispozícií je sada bannerov a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je zakázaná, ostatné priame PPC kampane sú povolené, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou HezkyNabytek. To platí aj pre registráciu domén.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Kupóny dostupné nie sú, ale je možné odkazovať na špeciálnu podstránku s akciami

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre segment domácností, blogy a recenzie produktov. Stačí odporučiť produkt, odkázať na konkrétnu podstránku a konverzie budú veľmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio ako tovaru, tak značiek (vhodné na SEO a long-tail)
  • XML pre katalógy produktov vieme dodať po dohode.
  • Eshop má stále akcie a výpredaje, ktoré sa dajú komunikovať na návštevníkov

 

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová česká kampaň HezkýNábytek.cz
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)