Získajte svojho affiliate mentora

Získajte svojho affiliate mentora

Mentor je skúsený človek, ktorý vedie nováčika k tomu, aby sa stal úspešným. Keďže chceme, aby boli naši publisheri stále lepší a lepší, prinášame jedinečnú možnosť získať vlastného affiliate mentora. A to nielen pre novo registrovaných publisherov, ale aj pre už existujúcich nováčikov, ktorí potrebujú pomoc. Určite ste sledovali už našu Super Affiliate Akadémiu. Ak by ste potrebovali príklady z praxe alebo poradiť niečo konkrétne, mentor je tu pre vás. n00b = zažiatočník

n00b = začiatočnik.

Samozrejme, radi pomôžeme aj my. Či už ja (polgari@leadmedia.sk), alebo kolegyňa Miška (kerteszova@leadmedia.sk). Ak by ste sa však chceli dostať pod krídla profesionálov z praxe, máme pre vás aktuálne dvoch adeptov. Stačí si vybrať a ozvať sa nám. Skontaktujeme vás a mentor sa vám bude venovať.

Vlado Rejholec

Organická návštevnosť (neplatená návštevnosť z vyhľadávačov) na stránku nepríde sama od seba. Tvorím weby, ktoré spĺňajú všetky kritériá, aby organika skutočne prišla. Až na pár výnimiek na internete nenájdete stránky, ktoré by na seba nechceli zarobiť. Návštevnosť monetizujem (speňažujem) neinvazívnymi spôsobmi, relevantnými reklamnými prvkami a smerovaním návštevníkov vhodným inzerentom. Máš vlastný web, alebo chceš mať a rád by si si zarobil zaujímavé peniaze? Na začiatok ako bokovka, popri škole, či práci a neskôr ako core job? Pomôžem ti vybrať si vhodnú tému, vytvoriť web, budovať ho a speňažiť návštevnosť:
  1. Nazdieľam ti prístup do súkromnej FB skupiny, zameranej na VIP podporu Dognet publisherov
  2. Nazdieľam ti video záznamy zo Skype hovorov, zameraných na pomoc Dognet publisherom
  3. Budem sa snažiť byť k dispozícii, ak budeš potrebovať radu, pomoc.
  4. Poskytnem kontakty na programátorov, grafikov, copywriterov, ktorí ti môžu pomôcť v rozvoji tvojho biznisu.

Chcem Vlada ako mentora

Peťo Chodelka

Internetové podnikanie a affiliate marketing ma živia už viac ako 3 roky. O svoje know-how sa delím na blogu www.chodelka.sk a nebojím sa prezradiť presné techniky, ktoré fungujú a zvýšia Váš príjem. Pomôžem Vám od návrhu webu až po získavanie návštevnosti. Odporučím Vám redaktorov, programátorov a grafikov. Ak už web máte, pošlite mi ho a ja Vám dám podrobnú analýzu, čo by ste mali vylepšiť. Spolu sa dostaneme na príjmy o ktorých sa Vám ani nesnívalo. Nebude to jednoduché, ale bude to stáť za to! Každý by mal mať mentora, ktorý Vás bude podporovať, inšpirovať a pomáhať Vám. Verím, že ja budem ten Váš.

Chcem Peťa ako mentora

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?