Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 10€ / platný lead

V spolupráci s PrivatBanka.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “PrivatBanka XXL výnos”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva fixnú províziu za lead.

Privatbanka je prvou bankou na Slovensku, ktorá sa orientuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva. Udáva trendy v tejto oblasti a radí sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Klientom banky poskytuje špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív. S vysokým dôrazom na individuálny prístup sú privátni bankári diskrétnym partnerom pri investičných rozhodnutiach klientov Privatbanky.

XXL výnos

  • až 3,60% ročne
  • minimálny vklad 3 000€
  • pre občanov SR vo veku 18+

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou PrivatBanka a XXL výnos. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je na schválenie.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných leadov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním leadu a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.

Platný lead je lead, ktorý nie je duplicitný, vyplnila ho reálna osoba ktorá má záujem o produkt, údaje sú pravdivé a osoba je vo veku 18+. Email musí byť funkčný a na uvedené telefónne číslo je možné sa dovolať.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň PrivatBanka – XXL výnos
4.5 z 2
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.