ADVANCE nutraceutics

Kampaň ADVANCE nutraceutics

Výška odmeny: 30%. Pre cashback portály je provízia 10%.

38 v 1. To je naša nová kampaň ADVANCE nutraceutics, v ktorej nájdete 38 rôznych produktov. Každý produkt má aj vlastnú landing page. Celé portfólio produktov nájdete na stránke nutraceutics.sk. Váš traffic môžete smerovať až na 39 domén (38 produktových stránok + materská stránka s košíkom). Provízia sa ráta z celej objednávky bez ohľadu na to, na ktorý produkt cielite a ktorý produkt si nakoniec zákazník vybral.

Aloe-advance.sk
Aloe ADVANCE je výživový doplnok zo 100% šťavy z Aloe vera najvyššej kvality s certifikáciou BIO.

Aronia-advance.sk
Arónia ADVANCE sú sušené plody arónie čiernoplodej s certifikáciou BIO.

Colostrum-advance.sk – najsilnejšie kolostrum
Colostrum ADVANCE je výživový doplnok, ktorý obsahuje vysokokvalitné prémiové kolostrum s najvyšším obsahom imunoglobulínov IgG v 1 kapsule.

Trimyco.sk – Reishi, Cordyceps, Hliva
Trimyco je komplexný výživový doplnok obsahujúci unikátnu kombináciu extraktov Reishi, Cordycepsu a hlivy ustricovej.

Tribul.sk – podpora erekcie
Tribul je komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie. Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 9 aktívnych látok.

Goji-advance.sk – prémiová kvalita
Goji ADVANCE sú sušené plody goji prémiovej kvality.

Graviola-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Graviola ADVANCE je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje koncentrovaný extrakt z plodov gravioly prémiovej kvality.

CanaGel.sk – prémiový gél na chrbát a kĺby
Chladivý gél s obsahom konopy a ďalších 5 prírodných extraktov. Aktívne látky nachádzajúce sa v géle napomáhajú k pocitu okamžitej úľavy. Ekonomické balenie – 250 ml.

Chia-advance.sk – top BIO kvalita
BIO Chia semienka ADVANCE sú chia semienka vysokej kvality, ktorú dokladá BIO certifikácia ECOCERT. Chia semienka majú vysokú nutričnú hodnotu, sú bohatým zdrojom energie a zdraviu prospešných OMEGA-3.

Kokosovy-olej-ADVANCE.sk – prémiová BIO kvalita
Kokosový olej ADVANCE je panenský kokosový olej prémiovej BIO kvality.

Matcha-ADVANCE.sk – BIO kvalita
Matcha ADVANCE je čaj matcha najvyššej ceremoniálnej kvality s certifikáciou BIO.

Maca-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Maca ADVANCE je unikátny výživový doplnok. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa žeruchy peruánskej, známej ako maca.

Spirulina-advance.sk – top BIO kvalita
Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej BIO kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

Dermavit.sk – pre krásnu a zdravú pleť
Dermavit je nutrikozmetický prípravok pre starostlivosť o pleť, ktorý je v SR celkom unikátny svojím komplexným zložením. Prírodné látky kolagén, kyselina hyalurónová, koenzým Q10, metionín, Aloe vera, rakytník, a ďalšie podporujú maximálny synergický efekt. Dermavit je bohatým zdrojom rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok.

Chlorella-advance.sk – top BIO kvalita
Chlorella ADVANCE obsahuje 100 % čistú riasu chlorella v prémiovej BIO kvalite. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani prídavné látky.

Renovix.sk – pre krásne a zdravé vlasy
Renovix je prírodný nutrikozmetický prípravok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok, ktoré pomáhajú ošetrovať vaše vlasy „zvnútra“. Prírodné aktívne látky podporujú rast a udržanie prirodzene krásnych a zdravých vlasov.

Urixin.sk – pre zdravie močových ciest
Urixin je výživový doplnok pre aktívnu starostlivosť o močové cesty. Urixin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.

Probiozym.sk – pre dobré trávenie!
Probiozym obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev a podporujú tak zdravé trávenie. Probiozym obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.

Cholesten.sk – pre zdravú hladinu cholesterolu
Cholesten je výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu zdravej hladiny cholesterolu. V SR je celkom unikátny svojím zložením. Obsahuje kombináciu extraktu z červenej ryže a omega 3 mastných kyselín.

Flextor-advance.sk – prémiový kĺbový prípravok
Flextor je unikátny kĺbový prípravok pre komplexnú starostlivosť o kĺby. Obsahuje kombináciu 7 aktívnych látok.

Garsin.sk – Váš pomocník pri chudnutí!
Garsin obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti. Ide o prírodný prípravok určený na podporu pri chudnutí ako doplnok k fyzickej aktivite a vhodnému jedálničku, ktoré sú, samozrejme, základom. Garsin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Diaben.sk – pre zdravú hladinu cukru
Diaben obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 3 prírodných látok – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovú a extrakt zo škorice.

Modin.sk – pre duševnú rovnováhu
Modin obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu psychickej vyrovnanosti a duševnej rovnováhy. Obsahuje kombináciu 6 aktívnych látok, ktorých základom je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného.

Menoxin.sk – prírodný pomocník pri menopauze
Menoxin je komplexný výživový doplnok. Prírodné aktívne látky podporujú komfort pri menopauze (ženský prechod) a jej prejavoch.

Moringa-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Moringa ADVANCE obsahuje 100 % čistý extrakt z listov moringy prémiovej kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

Morusa-ADVANCE.sk – prémiová BIO kvalita
Moruša ADVANCE sú sušené plody moruše bielej prémiovej BIO a RAW kvality.

MenActive.sk – pre normálnu hladinu testosterónu
MenActive je komplexný výživový doplnok na podporu hladiny testosterónu. MenActive obsahuje na českom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Prostalex.sk – prírodná starostlivosť o prostatu
Prostalex obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty, močového mechúra a močových ciest. Prostalex obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 4 aktívnych látok.

Probio24.sk – 11 kmeňov, 33 miliárd
Probio24 je unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmeňov, prebiotikum a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke.

Candix.sk – doplnok protikvasinkovej diéty
Candix obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, vďaka vitamínu C podporuje imunitu a je vhodný pri protikvasinkovej diéte.

Hemoxin.sk – 5 prírodných látok pro žily a cievy
Hemoxin je výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátny komplex 5 prírodných aktívnych látok s vysokým obsahom hesperidínu a diosmínu.pre zdravé žily a cievy.

BrainActive.sk – pamäť, energia, sústredenie
BrainActive obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 13 prírodných látok. Prírodné látky nachádzajúce sa v BrainActive podporujú pamäť, sústredenie, mentálnu výkonnosť, kognitívne schopnosti a energiu.

Imunax.sk – podporte svoju imunitu!
Imunax obsahuje kombináciu prírodných látok na podporu imunity a obranyschopnosti. Imunax obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 11 aktívnych látok.

FlexGel.sk – prémiový gél na chrbát, svaly a kĺby
FlexGel je prémiový chladivý gél s obsahom prírodných látok, ktoré prispievajú k pocitu úľavy pri lokálnej aplikácii na chrbát, svaly a kĺby. Obsahuje unikátnu kombináciu 5 aktívnych látok.

DetoxActive.sk – prírodná očista Vášho tela
DetoxActive obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú detoxikáciu a očistu organizmu. V SR je DetoxActive celkom unikátny svojím zložením. Ide o kombináciu zelených potravín chlorelly, spiruliny, zeleného jačmeňa a mladej pšenice a ďalších prírodných látok pre maximálny synergický efekt.

Calmin.sk – podporuje zaspávanie a kvalitný spánok
Calmin obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii organizmu, pôsobia priaznivo pri zaspávaní a podporujú pokojný spánok. Calmin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 7 aktívnych látok.

Liverax.sk – podporte zdravie svojej pečene
Liverax obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Jeho základom je extrakt z pestreca mariánskeho v najsilnejšej dostupnej koncentrácii. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, ktorý sa považuje za hlavnú biologicky aktívnu látku.

Jacmen-advance.sk – 100 % prírodný
Jačmeň ADVANCE obsahuje 100 % extrakt z listov zeleného jačmeňa v prášku na prípravu nápoja. Ide o mladý jačmeň vysokej kvality.

Tenzin.sk – pre zdravé srdce a tlak
Tenzin je výživový doplnok na podporu zdravého srdca a normálneho krvného tlaku. Tenzin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Prvky k dispozícii

 • Bannery
 • iFrame
 • PR články
 • Kupóny
 • Influenceri
 • XML feed
 • E-mail šablóny
 • BANEA ?
 • Dognet Media

Popisy produktov nájdete na našom Dropboxe 😉

 

Povolenia pre publisherov

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Priame PPC
Nie je možné používať brandové kľúčové slová v rámci PPC kampaní. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného.

 

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?