Ibo.sk

Kampaň Ibo.sk

Provízie:

Kategória Obsah Cashback Voucher
TETRAO produkty 8% 4% 3,2%
ostatný tovar 5%; 2,5% 2%

IBO s.r.o. profesionálny predajca svetových značiek s úsmevom. Patríme medzi lídrov na trhu poľovníckych potrieb. Nie sme obyčajnou firmou, tvoríme spoločenstvo rodených dobrodruhov, ktorí si zobrali za úlohu prinášať vám najlepšie zo sveta lovu a prírody. Naše poslanie je chrániť a oslavovať divoké krásy a zároveň ponúkať exkluzívne skúsenosti pre tých, ktorí zdieľajú tú istú vášeň. Sme profesionáli, ktorí robia srdcom a vždy to dotiahnu do konca. V rámci portfólia ponuky a služieb IBO Poľovník s.r.o. nájdete širokú škálu možností pre svoje poľovnícke dobrodružstvá:

Poľovnícke potreby (priemerná objednávka 150€)

Fotopasce (priemerná objednávka 300€)

Ďalekohľady (priemerná objednávka 450€)

Puškohľady (priemerná objednávka 750€)

Nočné videnie (priemerná objednávka 550€)

Termovízie (priemerná objednávka 150€)

Poľovnícke oblečenie (priemerná objednávka 250€)

Poľovnícke doplnky (priemerná objednávka 250€)

Nože a náradie (priemerná objednávka 250€)

Obranné prostriedky (priemerná objednávka 70€)

Prvky k dispozícii

 • Bannery ?
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media ?

Povolenia pre publisherov

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Priame PPC
 • Google CSS
 • Externé kupóny
Priama PPC kampaň je zakázaná. V nepriamej PPC musia byť brandové kľúčové slová vrátane preklepov vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Google Shopping CSS partneri sú v tejto kampani zakázaní. Pred odoslaním emalingu je potrebné ho poslať na schválenie. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté.

 

Ponúkame široký výber army oblečenia a doplnkov od zimných búnd cez šatky a rukavice až po nohavice. Všetko od kvalitných výrobcov ako TETRAO, Härkila, Fjällräven, Deerhunter alebo Merkel Gear. Ak sa plánujete v prírode zdržať dlhšie, hoci aj na noc, je tu pre vás kempingové vybavenie. Okrem stanu, spacáku a karimatky sa určite hodí aj plynový varič, kvalitný nôž alebo príbor. V ponuke máme aj rôzne náradie a nástroje na rozloženie ohňa, osvetlenie, rôzne druhy batérií, nabíjačky a iné. Ponúkame tiež špičkové chladiace boxy na divinu, ktoré sú určené na skladovanie zveri do predajného miesta a na priamy predaj. Pre domáce uskladňovanie mäsa, ale aj iných potravín, sú k dispozícii vákuové baličky potravín. Ak radi chodíte do prírody aj v sprievode vášho štvornohého miláčika, odporúčame doplnky pre psov. Sú to praktické pomôcky, ktoré Vám pomôžu pri výcviku vášho miláčika. K úspešnému lovu by vám tiež mohli pomôcť vábničky, ktoré sú dôležitou súčasťou poľovníckej výbavy a slúžia na prilákanie divožijúcich zvierat. Skvelou pomôckou pre lov sú i vnadidlá na zver.

Lovecké zbrane a strelivo tvoria samostatnú kategóriu zbraní a munície, ktoré sú určené pre lov a zábavu v prírode. Používajú sa na zabitie zvierat a zvyčajne majú väčšiu presnosť a väčší dosah ako bežné ručné zbrane. Medzi najčastejšie používané lovecké zbrane patria brokovnice, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokázali zasiahnuť zvieratá na väčšie vzdialenosti. IBO Poľovník ponúka široký výber brokových zbraní, či už hľadáte zbraň na lov alebo športovú streľbu. Nájdete tu renomované značky výrobcov ako sú napríklad HAENEL – MERKEL, Bergara, FAIR, Fossari, Beretta, Česká Zbrojovka a množstvo iných. Ďalšou kategóriou zbraní sú guľovnice. Guľovnice môžu byť rôznych typov, veľkostí a kalibrov a používajú sa na rôzne účely, ako napríklad na športové strieľanie, loveckú činnosť alebo obranu. Kľúčom k úspechu na každej poľovačke. V našej ponuke nájdete kvalitné špičkové ďalekohľady, termovízie, kolimátory či puškohľady. V kategórií ďalekohľady objavíte množstvo svetových značiek s niekoľkoročnou tradíciou a skúsenosťami. Sú to značky ako Leica, Vixen Optics, Delta Optical, Zeiss alebo Swarovski. Niektoré z uvedených značiek nájdete na Slovensku výhradne na IBO. Prírastkom do rodiny kvalitnej optiky patrí značka TETRAO, ktorá sa vyznačuje vysokým optickým výkonom za priaznivú cenu.

TOP produkty:

Chladiaci box na divinu TETRAO 2x2m

Termovízna predsádka Leica Calonox Sight 2v1 – detekcia na 2000 m

Puškohľad TETRAO Elanus 3-18×56 G4i

Kolimátor HOLOSUN HS510C

Termovízia TETRAO Bubo H-6 Wi-Fi 50Hz detekcia na 559 m

TETRAO obranný sprej proti medveďom – Bear spray CR 150ml

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS3190X

Fotopasca SPYPOINT LINK-MICRO LTE + SIM karta ZADARMO

LED baterka Olight Warrior X Turbo 1100 lm

Pánska bunda Merkel Gear Paläarktis 365

Pánske poľovnícke termoprádlo Deerhunter Performance set

Poľovnícky batoh TETRAO Luxury 35 litrov s podsedákom

Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

 

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?