dognet

TOP .sk domény za pár šupov

Dobrá doména je pre budúcnosť portálu dôležitá. Nakúpili sme TOP .sk domény a máte ich možnosť získať za fakt pár €. Môžete ich získať kompenzačnou províziou – teda vám strhneme provízie z konta.
affilak-logo

Získaj 10% zľavu na kurzy TRUNIVERSITY

Vyskilluj sa a pomôž svojmu biznisu rásť. Získaj prístup k 12 videám ZADARMO. Všetko na Truniversity.sk. Ak sa rozhodneš, že chceš viac, máš od nás 10% zľavu.
affilak-logo

eBook Affilák vďaka nám a Hyperii ZADARMO

Vďaka našej podpore môžete získať knihu Affilák ZADARMO. Je to výborná publikácia od skúseného publishera a affiliate managera Michala Majgota. Dozviete sa veľa noviniek a hlavne získate hodnotné know-how.
123rf-logo

Starter Card od 123RF na 10 kreditov

Zaregistrujte sa a získajte štartovací bonus. Až 10 kreditov ZADARMO. Stačí požiadať o Starter Card.
etarget-logo

5 fotiek ZADARMO

Promo kód na stiahnutie 5 fotiek ZADARMO z DepositPhotos.com Špeciálne, iba pre publisherov siete DOGNET.
etarget-logo

14 dní sťahovania fotiek ZADARMO

Stiahnite si až 70 obrázkov ZADARMO. 14 dňové grátis členstvo pre nových klientov. Stačí len sťahovať fotky.
etarget-logo

20% zľava na 2 mesiace on INSTAPAGE.com

Využite zľavu a pracujte s profesionálnym riešením pre vytváranie a spravu landing pages.
etarget-logo

Kupón na 50% bonus v reklamnej sieti ETARGET

Kupón ETARGET poskytuje špeciálny bonus 50 % k prvým dobitým kreditom! To platí až do výšky 1000€. Teda napríklad ak si dobijete kredit za 100€, dostanete bonus až 50€. Kupón platí pre nových používateľov ETARGET.
graphicmail-logo

Bonus GRAPHICMAIL 10 000 odoslaní

Mailing je jeden z veľmi úspešných reklamných kanálov. Preto sme pre publisherov pripravili špeciálnu možnosť získať 10 000 bonusových odoslaní mailingu v systéme GRAPHICMAIL až na 3 mesiace úplne zadarmo. Stačí, keď sa ozvete na  sales@graphicmail.sk, napíšte, že ste zo siete DOGNET a prejdú s vami možnosti získania bonusu.
Mailkit.eu

Kupón MAILKIT s bonusom 1000 odoslaní a 20% zľavou na všetky platby

Tak isto sme radi, že vieme poskytnúť aj zľavu v systéme pre profesionálny mailing MAILKIT. Stačí sa registrovať a použitím kupónu pri registrácii získate doživotnú zľavu 20% a 1000 bonusových odoslaní zadarmo na odskúšanie! MAILKIT je vhodný pre začínajúcich aj pokročilých marketérov, ktorým ponúka pokročilú personalizáciu, dynamický obsah a bezkonkurenčnú automatizáciu mailingu.
Kód: EXBFF
elbia-logo

Kupón na hosting so zľavou 90 % alebo 50% zľavu a .EU doménou zadarmo

Základ dobrej stránky je kvalitný hosting. Odporúčame Elbia Hosting, s ktorými máme dlhoročne dobré skúsenosti. Môžete si vybrať kupón na 90% zľavu z hostingu alebo 50% zľavu na hosting a .EÚ doménu zadarmo. Stačí pri objednávke zadať jeden z kupónov. Kód na zľavu 90% – ELBIA-DOGNET-1, na zľavu 50% a .EU doména ZADARMO – ELBIA-DOGNET-2
webglobe-logo

Kupón na hosting so zľavou 20%

Pre publisherov sme pripravili aj super kupón na zľavu 20% z hostingu Webglobe. Zľava platí na prvý rok.